80-557 Gdańsk ul.Narwicka 1, NIP 583-205-78-98
tel. (058) 342-24-78, tel/fax 346-47-56
MENU
Strona główna

Twoja poczta

Nasi Klienci

Oferta

Cennik

Oprogramowanie

kontakt


Zestaw programów WAPRO do obsługi małych
i średnich firm  • WF-FakiR Pełna ksiegowość
    WF-FaKir jest programem przeznaczonym do prowadzenia zautomatyzowanej księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych oraz jednostkach budżetowych.
    Program charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością działania, pozwala łatwo analizować wyniki finansowe firmy. Umożliwia wykonanie wszystkich operacji księgowych począwszy od dekretowania i księgowania dokumentów źródłowych, ewidencję faktur VAT, kontrolę rozrachunków, aż po generowanie wydruków zawierających zestawienia wprowadzanych danych. WF-FaKir jest w pełni zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi, a w szczególności z wymogami ustawy o rachunkowości.
    Podobnie jak pozostałe programy WA-PRO, WF-FaKir przygotowany jest do pracy w roku 2000 i później. Współpracuje z pozostałymi programami WA-PRO tworząc razem pakiet do kompleksowej obsługi firmy.
    WF-FaKir dostępny jest w wersji “FIRMA” pozwalającej na obsługę do trzech niezależnie działających jednostek gospodarczych oraz w wersji “BIURO” przeznaczonej dla biur rachunkowych i obsługującej nieograniczoną ilość firm. powrót