80-557 Gdańsk ul.Narwicka 1, NIP 583-205-78-98
tel. (058) 342-24-78, tel/fax 346-47-56
MENU
Strona główna

Twoja poczta

Nasi Klienci

Oferta

Cennik

Oprogramowanie

kontakt


Zestaw programów WAPRO do obsługi małych
i średnich firm  • WF-KaPeR Ksiega przychodów i rozchodów
    WF-KaPeR jest komputerowym systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży. Program umożliwia obliczanie i drukowanie deklaracji podatkowych, rozliczenie podatków zatrudnionych pracowników, składek i zasiłków ZUS, prywatnych samochodów, emisję dokumentów księgowych, graficzną prezentację danych i wiele innych. Ułatwia obsługę wynagrodzenia pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie, na umowę o pracę i o dzieło oraz sporządza miesięczne listy płac wraz ze stosowanymi deklaracjami.
    WF-KaPeR zawiera mechanizm amortyzacji środków trwałych metodą liniową oraz odliczania miesięcznych odpisów amortyzacyjnych. Umożliwia ewidencję wyposażenia zakupionego dla potrzeb firmy nie sklasyfikowanego jako środki trwałe.
    Program występuje w wersji jednostanowiskowej pozwalającej na obsługę do trzech samodzielnie działających jednostek gospodarczych oraz w wersji sieciowej przeznaczonej dla biur rachunkowych prowadzących księgowość wielu firm.
    Podobnie jak pozostałe programy WA-PRO, WF-KaPeR przygotowany jest do pracy w roku 2000 i później. powrót