80-557 Gdańsk ul.Narwicka 1, NIP 583-205-78-98
tel. (058) 342-24-78, tel/fax 346-47-56
MENU
Strona główna

Twoja poczta

Nasi Klienci

Oferta

Cennik

Oprogramowanie

kontakt


Zestaw programów WAPRO do obsługi małych
i średnich firm • WF-MAG Gospodarka Magazynowa
  WF-MAG przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w małych i średniej wielkości firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Program pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cen, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia nadzór przepływu towarowego poprzez możliwość tworzenia zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.
  WF-MAG jest programem uniwersalnym i wysoce konfigurowalnym, wyposażony jest w kilkadziesiąt parametrów konfiguracyjnych pozwalających użytkownikowi decydować o sposobie pracy programu, między innymi w rozbudowany system ostrzeżeń powiadamiający o zaległościach finansowych odbiorcy, przekroczeniu stanu minimalnego, braku towaru w magazynach, ceny zakupu przewyższającej cenę sprzedaży. Prostota obsługi, czytelny interfejs użytkownika, szybki i wygodny dostęp do najczęściej używanych funkcji pozwalają na łatwe wyszukiwanie informacji (za pomocą pierwszych liter, numerów dokumentów, po dowolnym ciągu znaków, możliwość sortowania i grupowania danych, możliwość wglądu w stany magazynowe w dowolnym okresie czasu) jak również sporządzanie zestawień i prowadzenie analiz.
  WF-MAG przygotowany jest do pracy w roku 2000 i później przy czym program wyposażony jest w mechanizm “buforowania daty” gwarantujący jej niezmienność i stabilność oraz pozwalający w dużej mierze uniezależnić się od stosowanego systemu operacyjnego i sprzętu.
  WF-MAG dostępny jest w wersji MINI (jednomagazynowej) przeznaczonej dla małych firm oraz wersji PEŁNEJ. Opis dotyczy wersji PEŁNEJ.
  WF-MAG przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo- wartościowej w małych i średniej wielkości firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Program pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cen, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia nadzór przepływu towarowego poprzez możliwość tworzenia zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie. powrót