80-557 Gdańsk ul.Narwicka 1, NIP 583-205-78-98
tel. (058) 342-24-78, tel/fax 346-47-56
MENU
Strona główna

Twoja poczta

Nasi Klienci

Oferta

Cennik

Oprogramowanie

kontakt


Zestaw programów WAPRO do obsługi małych
i średnich firm • WF-Precel Obsługa piekarni
  WF-Precel jest systemem przeznaczonym do obsługi sprzedaży w warunkach typowej piekarni lub cukierni. Poza tworzeniem dokumentów sprzedaży system obsługuje przyjmowanie i realizację zamówień od odbiorców. Umożliwia również wykonanie wszelkich zestawień związanych z transportem wyrobów do odbiorców.
  Program oparty jest na najszybszych obecnie rozwiązaniach programowych. Dzięki temu wystawianie dokumentów przebiega bardzo szybko – sprawny operator programu wystawia ponad 100 dokumentów w ciągu godziny.
  WF-Precel ułatwia prowadzenie elastycznej polityki cenowej w warunkach silnej konkurencji rynkowej poprzez możliwość stosowania bardzo zróżnicowanych cenników i tablic rabatowych.
  Znajduje zastosowanie w małych, a dzięki możliwości zdefiniowania nieograniczonej ilości cenników, wyrobów, czy odbiorców, również w dużych piekarniach i cukierniach. Przy projektowaniu systemu wykorzystano 10-letnie doświadczenie firmy Tact, która dokonała kilkuset wdrożeń w piekarniach i cukierniach na terenie całej Polski.
  WF-Precel dostępny jest w wersji MINI – jednostanowiskowej, PEŁNEJ – pozwalającej na pracę w sieci komputerowej oraz w wersji KLIENT – SERWER.
  * Niniejszy opis dotyczy wersji PEŁNEJ i KLIENT – SERWER. powrót
 • © 2001